FAQ

На цій сторінці ви знайдете відповіді на часті запитання від наших клієнтів. Якщо вам хочеться ще дещо уточнити, сміливо пишіть нам через форму на сторінці “Контакти” або телефонуйте за номерами, вказаними на сайті – ми з радістю допоможемо.

Питання та відповіді

Я боюся, що обраний розмір мені не підійде. Як я можу приміряти виріб?

Ви можете приїхати в наш магазин або вибрати доставку замовлення кур'єром. Кур'єр почекає, поки ви приміряєте виріб. Час на примірку одного замовлення - 15 хвилин. Примірка безкоштовна, ви платите тільки за доставку.

Чи можу я повернути річ, якщо вона мені не підійшла?

Термін повернення товару належної якості становить 14 днів з моменту придбання товару відповідно до Законів України. Товар приймається назад в повній комплектації, в непоношенному / невикористаному, при збереженні товарного вигляду і споживчих властивостей. А також при наявності документа, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару. Повернення грошових коштів (за умови дотримання покупцем вимог закону про повернення товару) здійснюється не пізніше 10 днів з моменту отримання продавцем відповідної вимоги. Поверненню підлягає сума, сплачена покупцем за товар, за винятком витрат на повернення / обмін товару.

Де знаходиться ваш магазин?

Наші магазини знаходяться у Львові за адресою Вул. Стрийська 111в та у Бориславі (Львівська обл.) за адресою вул. Шевченка 8а.

Мені потрібен медичний одяг іншого кольору або розміру? Як зробити таке замовлення?

Щоб замовити модель в іншому кольорі чи розмірі, ви можете зв'язатися з нами по телефону або через чат консультанта.